Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym
Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem medycznym
4 września, 2019
Medycyna estetyczna zabiegi Toruń
Kosmetologia medyczna
11 września, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Popularne sposoby usuwania zbędnego owłosienia

Współcześnie nie jedynie panie rozmyślają o tym, ażeby posiadać cudowne, zdrowe oraz nieskazitelnie gładkie ciało. Nierzadko nie pamięta się o tym, że sporo międzynarodowych marek dostarcza kosmetyki dla panów, na przykład cienie do powiek, szminki bądź koloryzowane kremy do twarzy. Mężczyźni mają sposobność wybierać spośród sporej ilości trików stosowanych do akcentowania własnej urody. Zaś co konkretnie dzieje się w kwestii depilacji? Dżentelmeni, którzy kultywują charakterystyczne sporty, a właściwie muszą nakładać na siebie profesjonalne ubiory np. w kolarstwie bądź podczas zawodów pływackich, są zmuszeni do usuwania owłosienia z określonych części sylwetki. Cykliści muszą obowiązkowo golić całe nogi, a krauliści – włosy z głowy i pierś Z jakich technik mają opcję korzystać? Oczywiście z wszelkich dostępnych na rynku. Ciało powinni golić za pomocą jednorazowych maszynek, wosku oraz profesjonalnych kosmetyków. Wiąże się to niemniej z konkretnymi uciążliwościami. Przede wszystkim z dużym nakładem czasu i codziennym przepowiadaniem ukazanej operacji. Czy funkcjonują inne zabiegi na usunięcie zbędnego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Kobiety coraz częściej sięgają po zabiegi depilacji laserowej, albowiem ma ona niezwykle wiele zalet. Po pierwsze – po paru spotkaniach nie powinniśmy już przenigdy niepokoić się niepożądanym owłosieniem depilacja laserowa usuwa je na zawsze. Po drugie – zabieg jest niewątpliwie wygodny i niebolesny. Po trzecie – wcale nie musimy na niego tracić sterty pieniędzy wystarczy ledwie kilka sesji. I ostatnie – prawdopodobnie najistotniejsze – koniec z nieustanną epilacją. Z jakiego powodu więc właściwie nie mieliby z niej korzystać faceci ? Dosyć dużo z nich jest zafascynowanych wieściami w przedmiocie mody i urody. Zakupują nie tylko konwencjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry po goleniu, lecz również bardziej ekstrawaganckie „specjały”. Laserem mamy możliwość nie tylko wykluczać niepotrzebne włoski, lecz również łagodzić nadmierne wydzielanie potu. Faceci mają możliwość więc pozbyć się włosów w okolicy pach, wrastających włosków w obszarach erotycznych z jakimi nieraz mają dylemat kobiety bądź nieładnych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy narzekają na bujne owłosienie w okolicy pleców, również bezproblemowo i owocnie mają sposobność się go pozbyć.

Jak się przygotować do depilacji laserowej

Na wstępie należy obligatoryjnie zetknąć się z ekspertem kosmetologiem, który zweryfikuje stan naszej skóry, sprecyzuje jej typ oraz wyłączy przeciwwskazania. Potem weźmiemy całkiem dużą listę dotyczącą tego, czego nie powinno się wykonywać przed zabiegiem oraz z jakim wyprzedzeniem czasu. Powszechne wytyczne są następujące:

Przed którymkolwiek spotkaniem należy dobrze przemyć skórę. Nie powinno się aplikować na nią żadnych żeli, kremów brązujących i innych kosmetyków. Skóra ewidentnie powinna być ogolona, z wyizolowaniem wąskiego obszaru. Kosmetyczka przysunie w wybrane miejsce specjalistyczne urządzenie przeznaczone do sprawdzania wyróżników włosków. Skóra bynajmniej nie może być zaczerwieniona albo za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy użytkować automatycznych strategii zwalczania włosków, np. gorącego wosku lub depilatorów.

O następnych poleceniach przed spotkaniem bez wątpienia powiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest wyjątkowa, ma szczególne potrzeby oraz powinniśmy użytkować odmienną pielęgnację. Stąd musimy dostosować własności lasera, żeby przenigdy nie było mocnych groźnych efektów, np. poparzeń. Wykonuje się to za pomocą aparatury Skintel. Odczytuje ono stan aktywnej melaniny w skórze i na tejże podstawie określa moc wiązki laserowej. Podczas epilacji mamy możliwość się poczuć komfortowo, gdyż praktycznie w ogóle nie ma żadnego zagrożenia, iż powstaną nieestetyczne blizny czy odmienne skazy.

Możemy zrealizować zabieg epilacji laserowej na opalonej karnacji

Całokształt jest uwarunkowane tym, z jakiego naprawdę systemu będzie korzystał konkretny gabinet kosmetyczny. Depilacja brązowej skóry jest osiągalna od dłuższego czasu dzięki rewolucyjnemu laserowi Palomar Vectus. Energia lasera jest dopasowywana indywidualnie, a do skóry początkowo zbliża się głowicę badającą. Zagrożenie oparzeń bez wątpienia właściwie nie istnieje. Mamy szansę zatem umówić się na konsultację do kosmetyczki w dowolnym okresie. Śniada twarz jest przeciwwskazaniem w przypadku przeróżnych akcesoriów, które właściwie nie są tak sprawne i czerpią z nieaktualnej technologii redukowania niepotrzebnego owłosienia.

Depilacja z użyciem lasera jest na pewno dobrym planem dla wszystkich mężczyzn, jacy pragną pozbyć się nadmiernego owłosienia z pleców lub okolic pośladków. Dzisiaj bierze się pod uwagę albowiem komfort egzystowania. Jeśli coś nas drażni, natomiast zredukowanie „niniejszego czegoś” nie ma żadnych niekorzystnych konsekwencji zdrowotnych, mamy szansę się na to spokojnie zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać więcej o tym zabiegu, wejdź w ów odnośnik – Depilacja

Komentarze są wyłączone.