Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem medycznym

Endermologia Toruń usuwanie tkanki tłuszczowej
Zabieg Endermologii na czym polega i jakie daje efekty
4 września, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia
4 września, 2019
Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Zima powoli odpuszcza. Dzień staje się coraz dłuższy i niebawem wzejdą pierwsze krokusy. Jest to też właściwy okres na przygotowanie skóry do lata. Zimą nasza skóra zregenerowała się od dawki promieni słonecznych, dlatego jest to najwłaściwsza pora na depilację laserową.

Zanim przyjdziesz na zabieg

Do depilacji należy odpowiednio przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem należy zaprzestać usuwania niechcianych włosków depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej muśnięta słońcem skóraod listopada do kwietnia nam nie grozi, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Około miesiąc przed wizytą w gabinecie należy zrezygnować z maści z witaminą A.

Dzień zabiegu

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Koniecznie trzeba też wstrzymać się od używania kremów. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Przed samą depilacją dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg jest bardziej skuteczny i minimalizuje się niechciane następstwa.

Zabieg

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. W celu uzyskania maksymalnego efektu niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między sesjami należy zastosować około miesięczne przerwy. To, ile zabiegów będzie potrzebne uzależnione jest od typu skóry, średnio wystarczają cztery sesje.

Po depilacji laserowej

Nasza skóra musi się zrelaksować. Długie kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyprawy na basen nie są polecane. Na jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed peelingiem. Peeling ma zbawienny wpływ na wygląd skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Cztery tygodnie po depilacji laserowej należy w stu procentach wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy czas na umówienie się na depilację laserową. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Depilacja laserowa – plusy

Perfekcyjnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Problem niechcianego owłosienia pozwala rozwiązać depilacja laserowa. Metoda ta ma sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na efektywności i bezpieczeństwie zabiegu.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik barwnika jakim jest melanina w skórze, który umożliwia bardzo dokładnie dostosować moc lasera do indywidualnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Kiedyś, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to tylko kilka chwil.

Skuteczność zabiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda depilacji . Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze trwale usunąć niechciane włoski.

Depilacja laserowa – Wysoki komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób usuwania niechcianego owłosienia. Stosowanie nowoczesnych technologii daje gwarancję bezpieczeństwa , ale też trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimowych miesiącach powinniśmy zadbać o stan naszej skóry i przygotować ją na lato. Warto nie wolno zapominać o odpowiednim nawilżeniu, gdyż morzy i suche, ogrzewane pomieszczenia źle wpływają na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to także dobry moment na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala na zawsze usunąć włoski i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, warto poszukać gabinetu z odpowiednim sprzętem i właściwie przeszkoloną kadrą. Polecany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, działa na każdym etapie przeprowadzania zabiegu. Spora zaletą są też dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie powinno się pozbywać się włosków w sposób mechaniczny – . Zaleca się stosowanie w tym okresie zwykłej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest stosowanie ziół i leków fotouczulających. Po wykonanym zabiegu o skórą należy odpowiednio zadbać, unikać wystawiania depilowanego obszaru ciała na działanie promieni słonecznych.

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, zapewniający trwały efekt. Wiele kobiet potwierdza skuteczność tej metody depilacji. Zaplanuj depilację laserową juz dziś.

Depilacja Toruń

Komentarze są wyłączone.